Давайте знайомитися!

IRON STARS — це команда ентузіастів, що займається всебічним перетворенням металу. Ми створюємо нестандартні інтер’єрні рішення за індивідуальним ескізом. Ведемо проект від розробки креслень до безкоштовної доставки.

До нас звертаються меблеві фабрики, архітектурні бюро, студії дизайну, а також приватні особи. Ми виготовляли барну стійку для київського кафе Factory Meal, стіл в офіс директора телеканалу «Прямий», полиці й вішаки для магазину Fissman та світильники у вітальню Марії Степанівни.

Більше про сфери, де ми експерти
Місія
та цінності

IRON STARS існує як продовження команди вашого проекту: підключайте нас до роботи, щоб реалізувати унікальний дизайн,в якому присутні, вироби з металу.  

Початки нашого бізнесу закладені прагненням демонструвати світу красу й тонкість металевих каркасів в органічному поєднанні з практичністю й довговічністю. Тож розраховуйте на нас у вирішенні нестандартних творчих завдань!

До кожного виробу ми максимально уважні — і закриваємо контракт про співпрацю лише тоді, коли ви стовідсотково задоволені результатом.

Повний
цикл виробництва

Ви закриваєте свій проект комплексно,звертаючись до нас. Вам не потрібно шукати різних виконавців завдань із моделювання, виготовлення й інсталяції готових виробів. З IRON STARS усе доступно в одному місці. Завдяки злагодженій роботі команди з 11 спеціалістів ваше замовлення виконується методом замкненого циклу: ми готуємо креслення, втілюємо його в життя, організовуємо весь логістичний процес — доставку і в разі потреби зберігання готового замовлення на власному складі.  

Обладнання
і технології

Команда IRON STARS працює на 320 кв. м, де розташовано парк устаткування з понад 10 одиниць. Кожна з них — це сучасний потужний пристрій, завдяки якому ми надаємо металу оригінальних форм і створюємо нестандартні інтер’єрні рішення: цілісні конструкції та складові для меблів. Наше обладнання обробляє матеріал максимально точно: отже, можливість похибок зведена до мінімуму, а готове замовлення до міліметра відповідає кресленню.

Як фінальний штрих — виріб покривається порошково-полімерною або рідкою фарбою чи лаком. Ми використовуємо перевірені бренди «Одрі» та Laсover і презентуємо вам палітру із 200 основних кольорів та понад 40 видів фарб-металіків. Вибирати можна і серед різних фактур.

Контроль якості

У роботі з металом ми строго дотримуємося технологій виробництва, норм і стандартів. А Відділ технічного контролю інспектує всі етапи виготовлення замовлення.

Ми ретельно перевіряємо вхідну сировину на дефекти та оцінюємо результат обробки металу: точність різання і згинання, повноту зварювання, чистоту шліфування, рівномірність фарбування.

Результат — металевий каркас чітко відповідає кресленню і легко монтується: він ідеально стійкий, з міцними з’єднаннями та абсолютно непомітними місцями зварювання.

Крім того, ми стежимо за якістю пакування та монтажу готового замовлення.

Послуги
металообробки

Попри виконання комплексних проектів висока продуктивність устаткування і грамотно налагоджене виробництво дозволяє нам якісно та в обумовлені сроки в На верстатах здійснюється різання, рубка, зварювання та згинання металу, а в спеціальній камері — порошкове фарбування.

Виготовлення металевого каркасу за індивідуальним кресленням, яке за необхідності готує наш фахівець. Ми працюємо з вашим матеріалом або ж закуповуємо сировину самостійно.

У нас можна замовити як багатосерійні партії деталей, так і одиничні зразки.

Більше про послуги металообробки
Логістика

Нам важливо забезпечити для вас зручний таймлайн не лише створення, а й доставки металоконструкцій у будь-який регіон України.

Для відправки замовлень ми користуємося надійними і найбільш оперативними сервісами: «Новою поштою» або Delivery для невеликих партій і Della або Lardi-Trans — для об’ємних. Доставка виробів безкоштовна.

Якщо з певних причин ви не можете прийняти замовлення і бажаєте отримати його пізніше, ми зберігаємо металоконструкції на своєму складі.

Заявка
на співпрацю

Щоб розпочати співпрацювати з нами, зателефонуйте, напишіть на імейл або приходьте особисто до офісу. Контакти й точне місцезнаходження шукайте у розділі «Контакти». Або ж відправте нам миттєвий лист за допомогою форми, яка знаходиться нижче.

Менеджер проведе детальний брифінг для підготовки комерційної пропозиції, а також проконсультує, допоможе визначитися з видом металу, підкаже оптимальні шляхи реалізації замовлення. Ми обіцяємо слухати, чути й вірити у ваш, навіть невеликий, проект!

ЗАЯВКА НА КОМЕРЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ
Розкажіть, який металовиріб вам потрібен, — і ми оголосимо його попередню вартість і дедлайн створення.
Додайте ТЗ — за наявності

Вітаємо! Форма успішно
відправлена.