Металеві каркаси для кафе, барів, ресторанів

Успіх закладу — не лише в його гастрономічній унікальності: перше й часто вирішальне враження на відвідувача справляє атмосфера. Оригінальні конструкції з металу органічно доповнять як класичну, так і нестандартну концепцію інтер’єру, наділяючи приміщення неповторним характером.

Створіть справді інстаграмний заклад із командою IRON STARS! Ми виготовимо для вас функціональні металоконструкції під ключ, що відповідають вимогам безпеки і завдяки спеціальному покриттю не втрачають естетичного вигляду упродовж відвідування тисячі гостей.

svu
Як виглядатиме наша
співпраця?
Перший контакт
01
Із першого дзвінка, листа чи зустрічі ми уважні до свого клієнта: максимально занурюємося у вашу задачу, намагаємося зрозуміти, яким має бути результат нашої спільної творчості, підказуємо найкращі рішення для цього та прогнозуємо чесні строки виконання.
Розраховуємо вартість
Розраховуємо вартість
02
Протягом 1–3 днів після первинного брифінгу ви отримаєте комерційну пропозицію з деталізацією робіт та їхньою вартістю. Це безкоштовно, якщо немає потреби у виїзді менеджера на об’єкт. Якщо ж спеціалісту треба виконати заміри, ви компенсуєте лише його транспортні витрати.
Готуємо креслення
03
Якщо у вас немає креслення, але ви точно знаєте і, можливо, навіть продемонструєте на зображенні потрібний вам металовиріб, ми підготуємо його точний технічний рисунок. Строки виконання — від одного дня до трьох тижнів залежно від складності конструкції. За умови підписання контракту послуга безкоштовна.
Підписуємо контракт
04
Коли ви готові довірити нам своє креативне завдання, ми ще раз обговорюємо деталі, фіналізуємо дедлайн та офіційно оформлюємо творчі стосунки, підписуючи контракт. Після — вноситься передоплата як гарант співпраці та сигнал для старту подальших робіт.
Підписуємо контракт
Виготовляємо
металоконструкцію
05
На цьому етапі ми готуємо детальну конструкторську документацію на створення металовиробу та закуповуємо матеріали. Далі створюємо новий проект на канбан-дошці головного майстра — і розпочинаємо магію перетворення металу на інтер’єрний шедевр.
Організовуємо логістику
Організовуємо логістику
06
Щойно ваш виріб буде готовий, менеджер зателефонує вам і повідомить термін відправлення. Ми доставляємо замовлення безкоштовно всією Україною, а за потреби — також зберігаємо його на нашому складі протягом необхідного часу.
Інсталюємо виріб
07
Опційно, якщо ви не маєте власних ресурсів для монтажу, ми допоможемо із введенням металоконструкції в експлуатацію. У такий спосіб ви зекономите час на пошук ще однієї робочої команди.
Інсталюємо виріб
Очікуємо фідбек
08
Ви оцінюєте результат нашої співпраці, а ми — схвильовано чекаємо на відгук. У разі повного задоволення виробом ви оплачуєте решту його вартості, інакше — ми власним коштом здійснюємо доопрацювання.
Обслуговуємо після
Обслуговуємо після
09
Кожен проект удосконалює нашу майстерність. Тому у відповідь ми дбаємо про нього навіть після виконання контракту: протягом дев’яти місяців контролюємо стан виробу й виправляємо виниклі баги.
ЗАЯВКА НА КОМЕРЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ
Розкажіть, який металовиріб вам потрібен, — і ми оголосимо його попередню вартість і дедлайн створення.
Додайте ТЗ — за наявності

Вітаємо! Форма успішно
відправлена.